• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
  • Безкоштовна доставка по Україні
Додаткові 5% знижки за програмою єВідновлення

Додаткові 5% знижки за програмою єВідновлення

Продовження фінансування урядом програми єВідновлення. Станом на 14.10.2023 вже понад 50 тис. українців подали заявки про отримання коштів на ремонт житла, та 19,3 тисячі отримали виплати. Загальна сума компенсацій становила 1,5 млрд грн.

Детальну процедуру подання заявки ми вже розглядали у попередній статті.

Регламентує порядок та процедуру виплати Постанови Кабінету Міністрів України № 381 “Про затвердження Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги “єВідновлення” .

Комісія місцевої влади проводить оцінку пошкодженого майна за спеціальним чек-листом та відповідно до кошторису у вищевказаному документі визначає суму виплати (компенсації), яку отримує заявник на картку “єВідновлення”.

Зазвичай вікна, склопакети, балконні блоки входять до переліку груп товарів, що підлягають компенсації та є одними з першочергових завдань з огляду на настання холодів. Адже з вікнами, забитими OSB, неможливо підтримувати мікроклімат у будинку.

Сума компенсації за 1 кв. м. склопакета складає 4192,67 грн., металопластикового вікна чи балконного блоку становить 5242,26 грн. за 1 кв. м.

Чому варто замовити вікна та склопакети за програмою єВідновлення у Фабрики Вікон Екіпаж.

Чесна ціна та додаткова знижка 5%

Ми дотримуємось політики мінімальних цін на замовлення, що надходять від постраждалих мешканців Харкова та області.
За кошти, нараховані на карту для заміни вікон та склопакетів, клієнти отримують вікна високої якості з коефіцієнтом опору теплопередачі від 0,9 м2·К/Вт відповідно до чинного ДБН В. 2.6-31:2021 “Теплова ізоляція та енергоефективність будівель” з монтажем та ще зазвичай залишаються кошти.

Ремонтуємо там, де це можливо

При вимірі віконної конструкції наші майстри здійснюються експертизою стану віконної конструкції та пропонують заміну склопакета та ремонт вікна, де пошкодження не критичні. Гроші, які клієнт економить, може витратити на ремонт у приміщенні, придбання додаткових будівельних матеріалів.

Оформлення замовлення за 1-2 години

Майстер за вимірами погоджує зручний день та час. Відразу менеджер здійснює розрахунок за точними розмірами, за необхідності пропонує альтернативні варіанти. Договір можна оформити вдома із майстром. Також ми можемо надіслати на e-mail або будь-яким месенджером документи з електронним цифровим підписом. Оплата карткою єВідновлення можлива також за посиланням. Ми цінуємо ваш час та гроші.

Швидкість виконання замовлення

Терміни виконання замовлення завжди були важливими для наших клієнтів. Але восени та взимку ми розуміємо, що це питання стає дуже важливим. Терміни виробництва та встановлення вікон та склопакетів становлять 5-7 днів, і ми працюємо над тим, щоб скоротити терміни.

Гарантії та документи

Зазвичай з кожним замовленням клієнту надається договір, фіскальний чек та акт робіт після встановлення вікон ПВХ.
У договорі фіксується гарантії на віконні, дверні конструкції, склопакети, фурнітуру та зазвичай на монтаж.

Бонуси за рекомендацією

Наша кінцева мета – це задоволені клієнти, які радять родичам, друзям, сусідам. Тому, звичайно, ми маємо гривневі бонуси для тих, хто нас рекомендує.
Працює реферальна програма.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: