Профільні системи

профільні системи

Металопластиковий профіль – один з основних комплектуючих у вікнах.

Для того щоб клієнт міг підібрати індивідуальний продукт, на заводі «Екіпаж» використовуються 2 марки металопластикового профілю: «Aluplast», «WDS». Кожна профільна система також має декілька підвидів з різними експлуатаційними характеристиками. Всі перераховані профільні системи належать до систем класу А.

profil

Пластикові вікна.

Для того щоб вікна органічно вписувалися в будь-який інтер’єр або екстер’єр їх роблять кольоровими (ламіновані вікна). Найчастіше зустрічаються кольори «під різні породи дерева» – дуб золотий, махагони, горіх і т.д. Також на заводі Екіпаж виробляються вікна і двері стандартних кольорів, таких як синій, червоний, зелений і ін.

Процес ламінації технологічно складний і виконується із застосуванням спеціальних матеріалів та обладнання. Кольорова плівка наноситься спеціальним верстатом під певним тиском і температурою. Сама плівка при цьому довговічна і стійка до механічних пошкоджень, перепадів температур, сонячного випромінювання. У наших салонах продажів до вікон і нестандартних кольорів ви можете підібрати підвіконня, відкоси та відливи відповідних кольорів.

laminaciya

Aluplast

Виробник і постачальник профільних систем Aluplast – німецька промислова група «Aluplast». Головний офіс компанії розташований в місті Карлсруе (Німеччина). Профільні системи «Aluplast» широко представлені в країнах Євросоюзу Росії, Україні, Мексиці та Індії. Обсяг виробництва промислової групи «Aluplast» становить приблизно 150 тис. тонн ПВХ в рік. На заводі «Екіпаж» використовується три моделі профілю «Aluplast»: 4000, 7000, 8000.

Bez nazvaniya 6
Bez nazvaniya 1 4

Bez nazvaniya 2 3
ХарактеристикиAluplast 4000Aluplast 7000Aluplast 8000
Кількість
камер
666
Монтажна
ширина
70 мм85 мм85 мм
Можливість
установки склопакета
До 40 ммДо 44 ммДо 44 мм
Коефіцієнт
опору
теплопередачі
0,630,770,91
Можливість
виготовлення
кольорових
вікон
ТакТакТак
Звукоізоляціядо 43 дБдо 45 дБдо 48 дБ
Можливість
установки
провітрювання
ТакТакТак
Можливість
заміни
ущільнювачів
ТакТакТак
Рекомендації
по
застосуванню
Квартири, готелі,
офісні приміщення, школи,
адміністрації, магазини
Котеджі,
представницькі
офіси,
квартири преміум класу.
Квартири та офіси
преміум класу

Всі профільні системи «Aluplast» мають оригінальний дизайн рами і стулки з нахилом 15 ° для відводу води. Велика камера підсилювача дозволяє використовувати квадратний армуючий профіль з високими статичними показниками. 8-ми міліметрове перекриття рами і стулки перешкоджають продуванню. А 13-ти міліметровий паз фурнітури забезпечує захист від злому.

WDS

Профільні системи WDS розроблені компанією МІРОПЛАСТ і виробляються на новітньому обладнанні з використанням найсучасніших технологій. 27 екструзійних ліній і широкий парк дозволяє компанії випускати профіль високої якості і прекрасними споживчими характеристиками. Всі профільні системи WDS створені з урахуванням кліматичних умов України, відповідають українським та міжнародним стандартам якості.

ХарактеристикиTRIOCLASSICULTRA 6 ULTRA 78S
кількість
камер
3 36/57/6 6
монтажна
ширина
586060 70 82 мм
можливість
установки
склопакета
до 32 ммдо 32 мм до 32 ммдо 40 ммдо 44 мм
можливість
виготовлення
кольорових
вікон
нінітактактак
рекомендації
по
застосуванню
для
скління
НЕ
опалювальних
приміщень
для скління
приміщень
без особливих
вимог
до енерго-
заощадження
Найкраще рішення
для
скління
балконів
і лоджій
для будинків
і квартир
в багатоповерхових будинках
Найкраще рішення
для
скління
котеджів
Профільні системи в Окна Екіпаж

Калькулятор металопластикових вікон — системи компанії Екіпаж

Останні кілька десятків років більшість будівель та приміщень різного призначення облаштовуються за допомогою металопластикових вікон. Це досить практичне рішення, в результаті якого можна отримати дійсно надійні, зручні, функціональні, прості в обслуговуванні та догляді віконні системи з тривалим експлуатаційним ресурсом. Моделей на сьогодні представлено дуже багато. Модифікації відрізняються між собою загальною площею, комплектацією, внутрішнім та зовнішнім пристроєм, дизайном. Кожен нюанс впливає на вартість готового виробу та на ціну монтажу.

Щоб раціонально розподілити бюджет під час ремонту, важливо заздалегідь прорахувати вартість — на вікна металопластикові і калькулятор допомагає швидко розв’язувати це питання. Особливо якщо пропонується зручний та функціональний додаток, такий як на сайті компанії Екіпаж. Скористатися цією опцією можна в онлайн-форматі. Тобто для попереднього розуміння загальних фінансових витрат не потрібно одразу взаємодіяти з представником. Достатньо лише відкрити на металопластикові вікна в Харкові калькулятор, і надалі приймати рішення щодо більш оптимального вибору у спокійній та зручній обстановці.

 

Які пластикові вікна на замовлення в Харкові?

Компанія Екіпаж пропонує свої послуги з продажу та встановлення ПВХ та алюмінієвих вікон кілька років. За період діяльності нам вдалося зібрати команду справжніх професіоналів, які мають не тільки всі необхідні знання, а реальний практичний досвід.

Залежно від цілей скління та призначення будівлі, приміщення, в якому проводиться ремонт, є можливість замовити вікна металопластикові, попередньо використавши калькулятор, наступних типів:

  • однокамерні — такі модифікації сьогодні застосовуються переважно для холодного скління, в господарських та підсобних спорудах, іноді їх ставлять на балкон у квартирі, якщо немає мети створити там максимально комфортну зону для відпочинку, а необхідно захистити внутрішній простір від природних опадів, вітру, пилу, бруду;
  • двокамерні — це найбільш популярні моделі, саме для того, щоб дізнатися про ціни на такі вікна пластикові, найчастіше відвідувачі нашого сайту залучають калькулятор, конструкції мають оптимальні експлуатаційні характеристики за критеріями енергозбереження, вологостійкості, шумоізоляції.

Також на вікна пластикові ціна формується, в залежності від того, яка кількість камер є в склопакеті, тож вона калькулятор допомагає більш розсудливо оцінити доступні технічні можливості. Встановлення посилених виробів зазвичай виконують, коли потрібно максимально заощадити в процесі подальшої експлуатації окремої будівлі, а також якщо споруда знаходиться в регіоні з суворими кліматичними умовами.

Залежно від площі скління та призначення приміщення, комплектація віконної системи може включати глухі, розстібні, поворотно-відкидні стулки. Чим якісніша та функціональніша фурнітура застосовується у віконній системі, тим вищою буде й ціна на металопластикові вікна — калькулятор допоможе точніше визначитися з діапазоном актуальних розцінок.

 

Дизайн ПВХ та алюмінієвих вікон та дверей

Вибираючи металопластикові двері, калькулятор точно необхідний, як і при покупці вікон. Для початку потрібно правильно визначити призначення – це вхідна група чи міжкімнатні вироби. Далі індивідуально підбирається дизайн, який також впливатиме на вартість конструкції та ціну її монтажу. У нас в каталозі представлений багатий асортимент різноманітних технічних рішень та дизайнів на будь-який смак. Усі вироби постачаються на умовах підтвердженої сертифікатами якості та гарантії з довгостроковим періодом дії. Виготовлення на замовлення, продаж, встановлення виконується лише після підписання договору з клієнтом на конкретний перелік послуг та товарів.