профильные системы фото

профільні системи

Металопластиковий профіль – один з основних комплектуючих у вікнах.

Для того щоб клієнт міг підібрати індивідуальний продукт, на заводі «Екіпаж» використовуються 2 марки металопластикового профілю: «Aluplast», «WDS». Кожна профільна система також має декілька підвидів з різними експлуатаційними характеристиками. Всі перераховані профільні системи належать до систем класу А.

profil

Пластикові вікна.

Для того щоб вікна органічно вписувалися в будь-який інтер’єр або екстер’єр їх роблять кольоровими (ламіновані вікна). Найчастіше зустрічаються кольори «під різні породи дерева» – дуб золотий, махагони, горіх і т.д. Також на заводі Екіпаж виробляються вікна і двері стандартних кольорів, таких як синій, червоний, зелений і ін.

Процес ламінації технологічно складний і виконується із застосуванням спеціальних матеріалів та обладнання. Кольорова плівка наноситься спеціальним верстатом під певним тиском і температурою. Сама плівка при цьому довговічна і стійка до механічних пошкоджень, перепадів температур, сонячного випромінювання. У наших салонах продажів до вікон і нестандартних кольорів ви можете підібрати підвіконня, відкоси та відливи відповідних кольорів.

laminaciya

Aluplast

Виробник і постачальник профільних систем Aluplast – німецька промислова група «Aluplast». Головний офіс компанії розташований в місті Карлсруе (Німеччина). Профільні системи «Aluplast» широко представлені в країнах Євросоюзу Росії, Україні, Мексиці та Індії. Обсяг виробництва промислової групи «Aluplast» становить приблизно 150 тис. тонн ПВХ в рік. На заводі «Екіпаж» використовується три моделі профілю «Aluplast»: 4000, 7000, 8000.

Bez nazvaniya 6
Bez nazvaniya 1 4

Bez nazvaniya 2 3
ХарактеристикиAluplast 4000Aluplast 7000Aluplast 8000
Кількість
камер
356
Монтажна
ширина
60 мм70 мм85 мм
Можливість
установки склопакета
До 34 ммДо 42 ммДо 44 мм
Коефіцієнт
опору
теплопередачі
0,630,770,91
Можливість
виготовлення
кольорових
вікон
ТакТакТак
Звукоізоляціядо 43 дБдо 45 дБдо 48 дБ
Можливість
установки
провітрювання
ТакТакТак
Можливість
заміни
ущільнювачів
ТакТакТак
Рекомендації
по
застосуванню
Квартири, готелі,
офісні приміщення, школи,
адміністрації, магазини
Котеджі,
представницькі
офіси,
квартири преміум класу.
Квартири та офіси
преміум класу

Всі профільні системи «Aluplast» мають оригінальний дизайн рами і стулки з нахилом 15 ° для відводу води. Велика камера підсилювача дозволяє використовувати квадратний армуючий профіль з високими статичними показниками. 8-ми міліметрове перекриття рами і стулки перешкоджають продуванню. А 13-ти міліметровий паз фурнітури забезпечує захист від злому.

WDS

Профільні системи WDS розроблені компанією МІРОПЛАСТ і виробляються на новітньому обладнанні з використанням найсучасніших технологій. 27 екструзійних ліній і широкий парк дозволяє компанії випускати профіль високої якості і прекрасними споживчими характеристиками. Всі профільні системи WDS створені з урахуванням кліматичних умов України, відповідають українським та міжнародним стандартам якості.

ХарактеристикиTRIOCLASSICULTRA 6 ULTRA 78S
кількість
камер
336/57/6 6
монтажна
ширина
58606070 82 мм
можливість
установки
склопакета
до 32 ммдо 32 ммдо 32 ммдо 40 ммдо 44 мм
можливість
виготовлення
кольорових
вікон
нінітактактак
рекомендації
по
застосуванню
для
скління
НЕ
опалювальних
приміщень
для скління
приміщень
без особливих
вимог
до енерго-
заощадження
Найкраще рішення
для
скління
балконів
і лоджій
для будинків
і квартир
в багатоповерхових будинках
Найкраще рішення
для
скління
котеджів