жалюзи день ночь фото

Системи "ДЕНЬ-НІЧ"

Одне із самих практичних і ефективних рішень для комфортного регулювання освітленості в приміщенні – рулонні штори день-ніч. Це не просто стильне оформлення віконного отвору, але і функціональна система для створення м’якого розсіяного, приглушеного або природного денного світлового потоку. Ця найдоступніша сучасна альтернатива класичним текстилю, яким ми звикли оформляти вікна.

Жалюзі День-Ніч купити в Харкові можна в компанії «Екіпаж». У каталозі представлені якісні та надійні системи закритого (текстиль ховається в спеціальному коробі) і відкритого типу, великий вибір фактур і відтінків під будь-яку колірну гамму інтер’єру. Ми використовуємо перевірені європейські фурнітурні елементи, тому можемо гарантувати справність і працездатність всіх механізмів протягом тривалого періоду часу.

Замірник підлаштується під ваш графік і виїде на об’єкт в будь-який зручний час, команда фахівців швидко виготовить індивідуальне рішення конкретно під ваш запит, а монтажна бригада якісно встановить конструкцію в будинку або офісі. Це універсальний вибір для будь-якої житлової кімнати, включаючи спальню, кухню і дитячу, а також офісів, аудиторій університетів та інших приміщень.

Ролети день ніч в Харкові: що потрібно врахувати перед покупкою

Внутрішні сонцезахисні системи «день-ніч» здобули величезну популярність завдяки комбінованому ефекту – ви встановлюєте одну віконну систему і при необхідності зможете забезпечити як необхідний рівень освітленості в кімнаті, так і повне затемнення. Комфортний для роботи, відпочинку та різного часу доби режим можна гнучко регулювати завдяки двом верствам тканини з повторюваними прозорими і затемненими ділянками.

Пересуваючи темні і світлі ділянки на валу, ви «налаштовуєте» освітлення під свої потреби. Виставивши щільні тканинні смуги, виходить оптимальне затемнення. І навпаки – максимальний приплив світла можна отримати, коли вікно закриває напівпрозора світла частина. Також тканинне полотно можна повністю підняти, забезпечуючи максимальний приплив природного денного світла.

Ролети день ніч в Харкові

Є безліч причин купити рулонні штори день ніч, ось лише кілька ключових переваг, завдяки яким варто віддати перевагу такому оформленню вікна:

  • гнучкі можливості регулювання рівня освітленості;
  • підвищення рівня комфорту перебування в приміщенні за рахунок розсіювання потоку світла;
  • візуальна легкість і «легкість» конструкції;
  • великий вибір кольорів і фактур, можливість реалізувати жалюзі день ніч з малюнком;
  • підходить для віконних прорізів різних габаритів;
  • легкий і швидкий монтаж (жалюзі день ніч в Харкові можуть встановлюватися на віконну раму, окремі стулки, зону над віконним прорізом і навіть на стелю, наприклад, у випадку з нестандартними варіантами);
  • стильний зовнішній вигляд, який ідеально підходить для сучасних інтер’єрних стилів, включаючи техно, хай-тек, модерн і т.д .;
  • простий догляд (спеціальні просочення проти пилу і бруду позбавляють від необхідності в додатковому очищенню, миття або специфічному догляді, досить час від часу використовувати пилосос або проводити суху чистку щіткою):
  • опціонально систему можна укомплектувати автоматичним управлінням або замовити тканину з 100% затемненням (Black Out).

Всі моделі в нашому каталозі відрізняються вражаючою довговічністю і надійністю. Ми використовуємо текстиль від перевірених європейських постачальників і надійні міцні комплектуючі. Це гарантія того, що зовнішній вигляд матеріалу не зміниться, а всі механізми будуть працездатними навіть при самій інтенсивній експлуатації.

Викличте замірника – він проконсультує щодо вибору підходящої системи, продемонструє зразки тканин і оформіть заявку на виробництво.