markises 1

маркізи, рефлексолі і перголи

Рулонні штори є одним з найбільш практичних, модних і елегантних способів оформлення вікон. У комбінації з традиційними гардинами і шторами вони додадуть інтер’єру затишний вигляд.

Практичність цих систем не залишає сумнівів, вони міцні і здатні протягом тривалого часу залишатися в бездоганному стані, не вимагаючи спеціального догляду.

маркіза ковшова

Відкрита і привітна маркіза з функцією регулювання кута нахилу. Дрібні деталі значно сповільнили б роботу, тому, всупереч моєму первинного наміру, я вирішив створити істота величезного розміру: потужне, близько двох з половиною метрів ростом. Витративши декілька місяців на збір матеріалів, я приступив до справи.

Canopy

Технічні характеристики:

Монтаж

Только стеновой

Max ширина

7 000 мм

Max ширина

7 000 мм

Max ширина

7 000 мм

Max ширина

7 000 мм

Max ширина

7 000 мм

Доступные цвета:

1 9

маркіза з падаючим ліктем

Коробная маркіза з падаючим ліктем і прямим воланом. Відкриті маркізи – це найбільш проста конструкція, у вигляді валу, за яким намотується тканина. Їх встановлюють, в тих випадках, якщо є навісний козирок або ніша, під якою можна захистити механізм від впливу погоди (вітру і опадів).

маркіза ліктьова

Спокійна і парівлекательная маркіза з функцією регулювання кута нахилу. Дрібні деталі значно сповільнили б роботу, тому, всупереч моєму первинного наміру, я вирішив створити істота величезного розміру: потужне, близько двох з половиною метрів ростом. Витративши декілька місяців на збір матеріалів, я приступив до справи.

Технические характеристики:

Доступные цвета:

ВІДКРИТА система REFLEKSOL

Відкрита система з тросової фіксацією, без короба. Може використовуватися як зовні, так і всередині приміщення.

Технические характеристики:

Монтаж

в стену или в потолок (в проем или на проем)

Управление системой

Ручное / автоматическое

Доступные цвета:

1 9
1 9

ZIP-СИСТЕМА

перголи

Коробная маркіза з падаючим ліктем і прямим воланом. Відкриті маркізи – це найбільш проста конструкція, у вигляді валу, за яким намотується тканина. Їх встановлюють, в тих випадках, якщо є навісний козирок або ніша, під якою можна захистити механізм від впливу погоди (вітру і опадів). Одна пергола дозволяє накрити площу до 91 м2

автоматичні системи управління

AN Motors

AN Motors

Комплексні тестування на базі випробувального ділянки ГК «АЛЮТЕХ», постійний контроль виробничого процесу, строгі випробування перед випуском нових продуктів на ринок гарантують стабільно високу якість виготовлення.

У сучасних конструкціях все частіше використовують бездротовий зв’язок для їх управління, будь то віддалений або настінний контролер

Системи автоматики відповідають вимогам до безпеки і комфорту, які пред’являють клієнти не тільки в країнах СНД, а й на ринках Європи.

01

system 1

Є питання?

Задайте їх нашим спеціалістам!