• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
  • Безкоштовна доставка по Україні
Швидко, тепло і, головне, за 560 грн в місяць!

Вікна і балкони в розстрочку. Швидко, тепло і, головне, за 560 грн в місяць!

Давно замислюєтесь про покупку вікон, але немає можливості купити все і відразу? Ми раді запропонувати Вам наше нове унікальне рішення! Абсолютно безвідсоткова розстрочка на весь асортимент від 4 до 10 місяців від наших банків – партнерів: Укрсиббанк, Альфабанк і Приватбанк, зробить Ваш ремонт максимально швидким і доступним. І в цьому Вам допоможуть наші менеджери!

Розстрочка від компанії Ekipazh – це простіше, ніж Ви могли собі уявити, адже Вам для цього потрібно зробити лише кілька кроків:

1. Записатися на замір до нашого фахівця, щоб ми змогли підібрати краще рішення для Вас і вибрали відповідну комплектацію. Зробити це можна за номерами, вказаними на сайті або у формі нижче.

2. Коли у нас буде вже готове рішення і остаточна вартість після заміру, Вам не потрібно витрачати свій час на втомлююче очікування в банку – ми самостійно оформимо і відправимо заявку, а після повідомимо Вам про підтвердження.

3. І заключний етап – Вам залишилося тільки підписати договір з нашим менеджером і конструкції вже їдуть до Вас!

* Вікно за 560 грн на місяць – це прорахунок вартості двостулкового вікна з п’ятикамерного профілю Ekipazh Ultra 6 з надійною і довговічною німецькою фурнітурою Roto, двокамерним енергозберігаючим склопакетом, відливом і якісним українським підвіконням Sauberg. 

* Прорахунок за розмірами стандартної конструкції 9-ти етажного польського проекту. Залежно від типу будинку, розмірів і комплектації ціна може змінюватися.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: