пример тонировки на окнах фото

Скло і склопакети

В рамках повного виробничого циклу завод «Екіпаж» виготовляє склопакети безпосередньо на своєму виробництві.

Зарекомендована собою  конструкція склопакета робиться за схемою: скло – повітряна камера – скло – повітряна камера і т. Д. За кількістю повітряних камер склопакети можуть бути однокамерними або двокамерними.

Призначення склопакета, як заміни звичайному склу, полягає в підвищенні опору теплопередачі вікна, оскільки повітря (повітряна камера) і деякі інші гази погано пропускають тепло. У деяких випадках замість повітря склопакет може бути заповнений аргоном. Відстань між склом може змінюватися, однак важливо пам’ятати, що з ростом міжскляного простору (в кожній камері) теплоізоляційні характеристики склопакета ростуть, проте при досягненні дистанції понад 24 мм починають знижуватися.

Також склопакети, більш ефективно протистоять вуличному шуму. Необхідно знати, що в багатокамерних склопакетах, для досягнення максимальної звукоізоляції, повітряні камери повинні бути різної ширини. Крім того, відчутний ефект дає застосування більш товстих стекол і триплекса.

Скло.

Склопакети заводу «Екіпаж» можуть складатися з стекол різних типів: стандартних, енергозберігаючих, триплекс, розпечених, тонованих і ударостійких.

Стандартні скла марки М0 і М1 закуповуються на Лисичанському скляному заводі. У стандартні віконні конструкції зазвичай ставляться скла товщиною 4 мм. Але якщо є необхідність склити великі світлові прорізи, тоді в склопакети комплектуються склом 6 мм і більше. Таким чином, можна уникнути «злипання» стекол.

Енергозберігаюче скло – це поліроване скло, на поверхню якого шляхом напилення нанесено спеціальне покриття, що містить вільні електрони, покриття з напівпровідникових оксидів металів або кольорових металів, наприклад срібла. За рахунок явищ інтерференції і електропровідності скло з таким покриттям відображає теплові хвилі в інфрачервоному діапазоні, що дозволяє істотно скоротити втрати тепла приміщення.

Енергозберігаючі скла з назвою «ClimaGuard» на завод «Екіпаж» поставляє компанія «Guardian industries». Скло ClimaGuard виготовлені з використанням нових технологій напилення. Невидиме напилення нейтрального кольору забезпечує поєднання чудового зовнішнього вигляду з відмінною теплоізоляцією.

Сонцезахисні скла. «ClimaGuard Solar» – вдосконалене енергозберігаюче скло, володіє як чудовими сонцезахисними характеристиками, так і відмінними теплозберігаючими властивостями в поєднанні з високим показником світлопропускання. Це дозволяє називати його мультифункційним склом, яке захищає від спеки влітку і зберігає тепло взимку.

n solar 1

-Тоновані вікна.

Існує дві технології тонування стекол – тонування в масі і нанесення полімерних плівок. Тонування в масі проводиться під час виготовлення скла шляхом додавання фарбувального компоненту в розплавлену скломасу. Таке тонування найбільш довговічне і стійке до механічних впливів.

Головними перевагами «плівкової» технології є більш низька вартість і широкий вибір відтінків тонувальної плівки. Однак таке тонування менш довговічне. Для того щоб збільшити термін служби плівкового тонування фахівці заводу «Екіпаж» клеять матеріал на внутрішні стінки склопакетів.

Одним з найбільш популярних тонірувальних рішень є рефлекторні скла. Дуже часто їх використовують при склінні фасадів банків, кафе, ресторанів, бізнес центрів і котеджів. Рефлекторні скла тонуються в масі. Зовні вони виглядають як дзеркало, а зсередини приміщення як затемнене скло.

Сатинові вікна

Усередині приміщень часто можна зустріти сатинові скла. Це декоративні скла з матовою поверхнею на одному боці, вироблені методом хімічного травлення. До переваг сатинових стекол відносяться: стабільність тону і довговічність поверхневої обробки, м’які розмиті тони пропускають промені світла, стійка поверхню до зовнішніх впливів (подряпини, бруд, відбитки пальців). Найчастіше сатин використовують, коли є потреба в напівпрозорому склінні.

– Закаленные стекла.

Скло нагріте до температури 650-680 ° C з наступним швидким рівномірним охолодженням повітрям. В результаті такої обробки в поверхневих шарах скла утворюються залишкові напруги стиску, що забезпечують його підвищену механічну міцність, термостійкість і безпеку при руйнуванні. Розбиваючись, таке скло руйнується на безліч дрібних осколків з тупими гранями, які не здатні заподіяти серйозні травми.

Триплекс і міцні скла СУ-2, СУ-3.

Триплекс – багатошарове скло, два або більше органічних або силікатних скла, склеєні між собою спеціальною полімерною плівкою здатної при ударі утримувати осколки. Найчастіше такі скла застосовується в автомобільній промисловості. У вікнах ж триплекс застосовується для підвищення температурних і міцних показників.

Скло з удароміцними плівками – найближча альтернатива триплексу. Їх також називають «антивандальними». Спеціальні плівки клеяться на скло на внутрішню частину склопакета.

Державний центр сертифікації засобів охоронного призначення сертифікував ряд захисних конструкцій “Скло + Плівка” по класах стійкості СУ-2 і СУ-3 відповідно до “ДСТУ 78.11.002-1999. Засоби інженерно-технічного укріплення та захисту об’єктів. Захисна скло. Класифікація “.

В Україні, сертифікована вибухобезпечна конструкція: “Скло 4 мм + Плівка” з класом захисту К-3 і К-4. Встановивши на вікно ударостійку віконну плівку під клас міцності СУ2 або СУ3 видається сертифікат відповідності на підставі якого ДСО приймає об’єкт під охорону. Це може бути: квартира, будинок, офіс або магазин.

При спробі розбити скло воно руйнується тільки в точці нанесення сильного удару. Решта площі скла залишається неушкодженою. Таким чином, щоб проникнути в приміщення, потрібно нанести велику кількість ударів по всій поверхні скління. Це вимагає великої кількості часу і зусиль, що найчастіше зупиняє зловмисників.

Порівняльна характеристика склопакетів.

ХарактеристикиОдно-камерний, 4-16-4Однокамерний з енергозберігаючим покриттям, 4-16-4iДвокамерний склопакет, 4-12-4-12-4Двокамерний склопакет з енергозбереженням, 4-12-4-12-4i
Коефіцієнт опору теплопередачі0,32(з аргоном 0,34)0,59(з аргоном 0,66)0,49(з аргоном 0,52)0,72(з аргоном 0,75)
Звукоізоляція, дБ34343838

Для повноти інформації наведемо показники звукоізоляції для інших, більш рідкісних склопакетів:

однокамерний склопакет з триплексом (4 + 4-15-6i) – 44 дБ.

однокамерний склопакет з триплексом (6 + 4-16-4i) – 45 дБ.

Виникає питання: як застосувати наведені вище цифри? Постараємося пояснити найбільш просто:

Для прикладу візьмемо, що шум за нашим вікном – 50 дБ.

Рівень звукоізоляції склопакета – 40 дБ.

Склопакет приймає на себе 40 дБ. Отримуємо такий результат: 50-40 = 10 дБ.

10 дБ- 5 дБ – то, що візьмуть на себе меблі та килими. Разом, залишок 5 дБ.