Безпечні склопакети. Триплекс і загартоване скло.

Безпечні склопакети. Триплекс і загартоване скло.

До війни безпечні склопакети із загартованого скла і триплексу наші клієнти замовляли здебільшого для скління магазинів, офісів та промислових об’єктів. Але зараз це питання стало актуальним і для жителів багатоповерхівок та приватних будинків.

Тож відповідаємо на запитання наскільки безпечним є такі склопакети і скільки це коштуватиме.

triplex

 Загартоване скло виготовляють на основі звичайного листового скла. Скло розігрівають до високих температур (до 700°С) та за допомогою потоків повітря різко охолоджують до 30…40°С. Завдяки різкому та рівномірному охолодженню, скло набуває високої міцності та стійкості до температурних впливів та зовнішніх пошкоджень.

Триплекс – це багатошарове скло, тобто два і більше листів скла, склеєні між собою в єдину конструкцію за допомогою спеціальної полімерної суміші. Рідку полімерну суміш наносять між шарами скла, і під дією ультрафіолетового світла вона застигає, надійно скріплюючи листи скла.

Триплекс має низку переваг. Насамперед, це висока стійкість до механічних впливів, таке скло досить складно розбити. Якщо ж пошкодити триплекс вдалося, то уламки не розлітаються, а утримуються в площині скла, завдяки полімерному шару між склом. Також, триплекс має підвищену звукоізоляцію.

Загартоване скло має високу міцність і стійкість до механічних впливів. Безперечною перевагою загартованого скла є його висока термостійкість до 300°С, тоді як у триплексу цей показник – до 180°С.

При пошкодженні загартованого скла воно розлітається на безпечні уламки, тобто уламки без гострих країв. Загартоване скло має більш високу світлопропускну здатність у порівнянні з триплексом.

Звичайно ціна на склопакети з загартованого скла або триплексу буде вищою, ніж на склопакет із звичайного скла. Але питання безпеки є найбільш вагомим.

 Фабрика вікон  Екіпаж виготовляє дуже багато варіантів склопакетів із різними товщинами склопакету, самого скла, є варіанти виготовлення склопакету з лише зовнішнім склом триплекс, тощо.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: